Vítáme Vás na oficiálních stránkách II. běhu tábora na Arneštovickém mlýně.

   Tak a pro letošek je to za námi… děkujeme všem za přízeň a těšíme se, že se příští rok zase setkáme v Arne….

                       Fotogalerie je kompletní, všechny fotky jsou na místě…..                     

Náš tábor není jen tak obyčejný letní tábor, jakých můžete najít stovky. Máme výjimečné vedení, bohatý a zábavný program, každý den se věnujeme celotáborové hře, areál tábora se nachází v kouzelném údolí říčky Trnávky, máme značnou historii a tradici.

Jsme parta nadšenců, která spolu na tábory jezdí už léta (mnozí z nás již přes 10 let). Máme zkušenosti s dětmi nasbírané jak na táborech, tak i vlastní z domova, a někteří z nás podloženy i odborným pedagogickým vzděláním.

O děti se starají oddíloví vedoucí a praktikanti, kteří s námi jezdili jako děti, a tak, díky svým vlastním zkušenostem, velmi dobře vědí, co děti baví a jak je nadchnout pro táborový život. Na chod táborového života dohlíží osoba nejzkušenější – hlavní vedoucí.

Program tábora je týmem vedoucích a praktikantů pečlivě připravován po celý rok a řídí se převážně CELOTÁBOROVOU HROU.

Celotáborová hra probíhá každý den, kde oddíly plní nejrůznější úkoly, soutěží navzájem mezi sebou, učí se týmové spolupráci a fair play. Součástí programu jsou hry a soutěže, sportovní vyžití, koupání v říčce Trnávce či bazénu (samozřejmě dle počasí), výlet, táboráky, diskotéky, noční bojovka a mnohé další aktivity.

Táborová kuchyně vaří skvěle, dětem chutná, a úbytek na váze nám z minulých ročníků není znám. Táborníci mají po celý den zajištěno kvalitní stravování, pitný režim.

Pro Vaši představu o našem táboře Vám mohou napomoci fotografie z předešlých let.

Ostatní informace budou postupně uveřejňovány na těchto stránkách a při přihlášení dítěte dostanete informace poštou spolu s přihláškou na tábor.

Děti na tábor bereme ty, co jsou školou povinni.

Comments are closed.