Konečně úspěch s fotogalerii.

První fotografie z letošního tábora jsou na

www.ldt-arne-2beh.rajce.net

přístup je zaheslován, platí dle instrukcí při odjezdu 

 

Arneštovický mlýn II. běh

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách II. běhu tábora na Arneštovickém mlýně.

Náš tábor není jen tak obyčejný letní tábor, jakých můžete najít stovky. Máme výjimečné vedení, bohatý a zábavný program, každý den se věnujeme celotáborové hře, areál tábora se nachází v kouzelném údolí říčky Trnávky, máme značnou historii a tradici.

Jsme parta nadšenců, která spolu na tábory jezdí už léta (mnozí z nás již přes 10 let). Máme zkušenosti s dětmi nasbírané jak na táborech, tak i vlastní z domova, a někteří z nás podloženy i odborným pedagogickým vzděláním.

O děti se starají oddíloví vedoucí a praktikanti, kteří s námi jezdili jako děti, a tak, díky svým vlastním zkušenostem, velmi dobře vědí, co děti baví a jak je nadchnout pro táborový život. Na chod táborového života dohlíží osoba nejzkušenější – hlavní vedoucí.

Program tábora je týmem vedoucích a praktikantů pečlivě připravován po celý rok a řídí se převážně CELOTÁBOROVOU HROU.

Celotáborová hra probíhá každý den, kde oddíly plní nejrůznější úkoly, soutěží navzájem mezi sebou, učí se týmové spolupráci a fair play. Součástí programu jsou hry a soutěže, sportovní vyžití, koupání v říčce Trnávce či bazénu (samozřejmě dle počasí), výlet, táboráky, diskotéky, noční bojovka a mnohé další aktivity.

Táborová kuchyně vaří skvěle, dětem chutná, a úbytek na váze nám z minulých ročníků není znám. Táborníci mají po celý den zajištěno kvalitní stravování, pitný režim.

Pro Vaši představu o našem táboře Vám mohou napomoci fotografie z předešlých let.

Ostatní informace budou postupně uveřejňovány na těchto stránkách a při přihlášení dítěte dostanete informace poštou spolu s přihláškou na tábor.

Děti na tábor bereme ty, co jsou školou povinni.

Comments are closed