Říše snů

Jednoho mrazivého večera na konci ledna  se v Arneštovickém mlýně objevil  neznámý muž v kápi a požádal nás o něco k jídlu a zda by mohl přespat.  Vypadal unaveně a jídlo snědl bez jediného slova.

Až u horkého čaje začal pomalu vyprávět . Představil se jako Dárnok a to co nám řekl nás dovedlo k rozhodnutí  mu pomoct.  Proto zde uveřejňujeme stručný obsah jeho vyprávění a natočili jsme video s poselstvím  od tohoto muže. Pokud si ho ještě neviděl je právě čas tak učinit, aby si lépe pochopil jeho vyprávění .  A zde je stručně o čem Dárnok mluvil:

Dárnok je na cestě, aby zachránil Říši snů a fantazie. Ta je v ohrožení, protože v pavučině snů jsou černé díry a v nich noční můry. Takže snílci, kteří  jdou spát si nemohou vybrat sen a mají noční můry.

Dárnok na své cestě hledá dobrovolníky, kteří by se s jeho pomoci  pokusili zachránit Říši snů.  Je třeba opravit pavučinu snů. To se dá jen jedním způsobem. Musí se na jednom místě sejít lidé s velkou fantazií. A tito lidé se pak musí společně pokusit své sny, svoje fantazie, změnit  ve skutečnost. Jak to udělat jim právě Dárnok poradí a pomůže.

Tím se vyplní černá díra a pavučina snů se může v tomto místě opravit.

Jak sám Dárnok říká, největší fantazii mají děti a mladí lidé, a proto právě mezi nimi hledá dobrovolníky, kteří by se s ním pokusili splnit tuto obtížnou  úlohu a tím zachránili Říši snů. 

Tolik stručně z vyprávění Dárnoka.

My jsme se rozhodli, že se k němu přidáme a pomůžeme v záchraně Říše snů.  Jako místo setkání jsme se domluvili, že bude Arneštovický mlýn a to v době od 15.7.-29.7.2017 .

Jestli chceš také pomoct Dárnokovi  a rodiče s tím budou souhlasit dej nám vědět , vyplň přihlášku a pošli nám ji. Budeme připravovat naše   setkání  a zavčasu ti zašleme další instrukce, nebo sleduj tyto stránky….

Comments are closed